Nejlepší cestovní kávovary 2024: Lahodná káva kdekoliv

Když jste na cestách, může být obtížné připravit si skutečně dobrou kávu. S cestovním kávovarem to ale není žídný problém! Vyberte si ten nejlepší pro vás a vychutnejte si svou oblíbenou kávu naprosto kdekoliv. 

4 nejlepší cestovní kávovary

Pořadí Obrázek Produkt Hlavní výhody Cena Informace
1. Powerplus Aku kávovar Powerplus Aku kávovar Napájen 40V baterií, Hmotnost 1,8 kg, Baterie není součástí balení
2. Handpresso Wild Hybrid Handpresso Wild Hybrid Ruční příprava espressa, Maximální tlak 16 barů, Hmotnost 480 gramů
3. VacOne™ VacOne™ Příprava kávy pomocí technologie využívající vakuum, Nabíjení pomocí USB kabelu, Dokáže připravit 2 šálky najednou
4. Wacaco Nanopresso Wacaco Nanopresso Ruční příprava espressa, Hmotnost 336 gramů, Snadné použití

Detailní rozbor nejlepších cestovních kávovarů

1. Powerplus Aku kávovar

Powerplus Aku kávovar

Cestovní kávovar POWDP60810 - Aku kávovar 40V (bez AKU):Vyhledáváte způsob, jak si vychutnávat kávu i na cestách? Jestli s tímto souhlasíte, pak byste jistě ocenili cestovní kávovar Powerplus. Mezi jeho hlavní výhody rozhodně patří velikost. Rozměry tohoto modelu činí 36 × 15 × 23 cm. S jeho hmotností 1,8 kg jej lze přibrat kamkoliv. Nádržka na vodu nabízí objem 0,24 l. Design cestovního kávovaru POWDP60810 - Aku kávovar 40V (bez AKU) umocňuje černá a oranžová barva. Důležité přednosti cestovního kávovaru POWDP60810 - Aku kávovar 40V (bez AKU) Vychutnejte si kvalitní kávu i na cestách Nádržka disponuje objemem 0,24 l Kávovar je velmi kompaktní Jeho hmotnost se rovná 1,8 kg Barva cestovního kávovaru Powerplus: černá a oranžová

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.
Zkuste porovnat ceny na Heureka.cz

2. Handpresso Wild Hybrid

Handpresso Wild Hybrid

Cestovní kávovar Handpresso Wild Hybrid White: Jste často na cestách a milujete šálek kvalitního espressa? Připravte si jej kdekoliv snadno a rychle s ručním kávovarem francouzské značky Handpresso. Cestovní kávovar bílé barvy Handpresso Wild Hybrid White (nazýván též Handpresso Pump) má tu velkou výhodu, že v něm připravíte lahodné espresso jak z mleté kávy, tak z ESE podů. Wild Hybrid White se snadno udržuje a díky svým rozměrům nezabere na cestách téměř žádné místo. Tímto kvalitním zařízením zajisté uděláte radost všem kávomilům.  Klíčové vlastnosti cestovního kávovaru Handpresso Wild Hybrid WhiteKvalitní francouzská značka HandpressoLze použít jak mletou kávu, tak ESE podyCestovní kávovar Handpresso Wild Hybrid (nazýván též Handpresso Pump) se skvěle hodí pro přípravu kávy na cestáchJe skladný, zabere minimum místaUděláte s ním kávu snadno a rychle bez elektřinyVhodný také jako dárek pro všechny kávomilyRuční kávovar Handpresso s tlakoměrem má bílou barvuDosáhne maximálního tlaku 16 barů při pumpováníJe nutné přidat horkou vodu 90 °C Poznejte výhody ESE podůESE je zkratka z anglických slov Easy Serving Expresso. ESE pody (nebo také espresso pody) obsahují řádně stlačenou a vakuově zabalenou mletou kávu v přesném množství pro přípravu jednoho espressa. Je to velmi jednoduché a pohodlné řešení nejen na cesty, ale i na doma.  Jak Handpresso Wild Hybrid funguje?Disponuje tlakoměrem a pracuje s maximálním tlakem 16 barů, kterého dosáhne při pumpování. Díky tomu s Handpresso Wild Hybrid White uděláte kávu bez elektřiny. Potom stačí jen přidat horkou vodu 90 °C třeba z Handpresso termosky, která má objem 300 ml. Zvládnete ji ovládat jen jednou rukou. Kávovar je skladný, zabere minimum místa. Příslušenství Handpresso, které se vám může hoditHandpresso nabízí celou řadu užitečného příslušenství k dokoupení. Při cestách vám přijde vhod pevný obal na zip Handpresso Travel case, ve kterém bude váš kávovar v bezpečí před rozbitím. Pro přípravu mleté kávy se vám bude hodit Handpresso Domepod Case. Praktický zásobník obsahuje rovnou tři sítka. Mletou kávu si perfektně stlačíte tímto Handpresso pěchovadlem kávy.Kapacita sítka pro mletou kávu:7 gPrůměr ESE podu:44 mmTlak: 16 barZásobník na vodu: 50 mlRozměry:22 × 10 × 7 cmHmotnost:480 gBarva:bílá

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.
Zkuste porovnat ceny na Heureka.cz

Ruční kávovar VacOne™:Ochutnejte kávu připravenou pomocí technologie využívající vakuum. Dopřejte si šálek lahodného nápoje z jedinečného ručního kávovaru VacOne. Horkou kávu připraví během minutky. Umí ale také stále více oblíbenou cold brew ledovou variantu, kterou se můžete osvěžit již během 4 minut. Stačí vám pouze kvalitní mletá káva a horká nebo studená voda. Ingredience vložte do kávovaru umístěného na karafě z borosilikátového skla a nechte doporučenou dobu luhovat. Poté je lehce promíchejte a stiskněte tlačítko. Tím se spustí proces patentované vakuové extrakce VacTec, na jehož konci na vás čeká váš oblíbený nápoj vynikající chuti a bohatého aroma, bez zbytečné hořkosti a kyselosti. Na závěr stačí kávovar VacOne opláchnout pod tekoucí vodou a v ten moment je opět připraven k dalšímu použití. Kávovar se nabíjí pomocí USB a na jedno nabití zvládne připravit až 150 šálků kávy.Klíčové vlastnosti ručního kávovaru VacOneJednoduchý, rychlý a praktický kávovarRuční kávovar VacOne připraví nápoj pomocí technologie využívající vakuumMůžete do něj nalít horkou, ale i studenou vodu pro přípravu cold brew kávyPouhým stisknutím jednoho tlačítka spustíte proces vakuové extrakceHotová káva vyniká bohatou chutí a aroma, bez zbytečné hořkosti a kyselostiKávovar VacOne stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodouNabíjí se pomocí USB kabeluNa jedno nabití zvládne připravit až 150 šálků kávyPříprava horké kávy:Použijte 4 odměrky (cca 25 g) jemně mleté ??kávy. Odměrná lžička je součástí balení. Nalijte právě převařenou vodu po střední značku (340 ml) uvnitř VacOne. Po 30 sekundách promíchejte a stiskněte tlačítko pro extrakci.Příprava cold brew kávy:Použijte 5 odměrek (cca 32 g) jemně mleté ??kávy. Nalijte vodu o pokojové teplotě po spodní značku (300 ml) uvnitř VacOne. Po 4 minutách promíchejte a stiskněte tlačítko pro extrakci.Obsah balení:VacOne Coffee Air Brewerručně vyrobená karafa z borosilikátového sklaopakovaně použitelný kovový síťový filtrnabíjecí kabel USBlžíce na kávusilikonový podtácekmíchátko

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.
Zkuste porovnat ceny na Heureka.cz

Kávovar Wacaco Nanopresso připraví chutné espresso na cestách bez použití elektrické energie. Jednoduchým pumpováním dosáhnete tlak až 18 barů, což je dokonce více, než dosahují běžné automatické espresso kávovary.

Nanopresso je autentický outdoorový espresso kávovar. K přípravě Vám stačí káva, horká voda a trocha vlastní síly. Je postavený na nově patentovaném čerpacím systému, díky čemu je schopen dosáhnout s pomocí vašich rukou velmi vysoký tlak pro jedinečnou kvalitu extrakce kávy. Nanopresso pracuje nejlépe s jemně mletou kávou, která je pevně upěchována. 

Důraz je kladen na 100% kvalitu a trvanlivost. Kávovar je nekompromisně zpracovaný, lehce ovladatelný a velmi snadno použitelný. 

Zařízení váží pouhých 336 gramů, takže jej skutečně můžete brát kamkoli sebou a dopřát si opravdové espresso s bohatou cremou a lahodnou chutí.

Nanopresso vyžaduje o 15% méně síly k pumpování ve srovnání s předchozími modely (Minipresso první generace). S Nanopresso je síla koncentrována v zařízení, nikoliv ve vašich rukou. Po každém espresso shotu kávy trvá údržba Nanopresso jen několik vteřin. V případě potřeby jsou všechny součásti snadno oddělitelné pro hloubkové čištění.

Extrakce kávy pumpováním trvá zhruba 30 sekund, během prvních 8 stlačení se přístroj natlakuje a až následně dojde k extrakci kávy.

Kávovar Nanopresso je vyroben z odolného plastu, který neobsahuje BPA. Filtr je vyroben z nerezové oceli a je plně rozebíratelný pro snadné čištění. Kávovar splňuje mezinárodní bezpečnostní normy FDA, EU, RoHS, LFGB, GB.

Rozměry: 156 x 71 x 62 mm

Hmotnost : 336 g

Objem zásobníku na vodu: 80 ml

Objem zásobníku na kávu: 8 g

Maximální tlak: 18 barů.

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.
Zkuste porovnat ceny na Heureka.cz

Proč nám můžete věřit?

Diskuze (1)

Jan Novák
Srpen 29, 2023

Za mně Outin - https://www.heureka.cz/znacky/outin/, nejvíc !

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)