Jak sestavujeme naše žebříčky a recenze?

Pomáháme spotřebitelům s výběrem správných produktů už od roku 2015

Máme za sebou tým zodpovědných redaktorů, z nichž se každý zaměřuje na to, co ho baví a v čem má nejširší zkušenosti. Nikomu nenařizujeme, co má psát a nenutíme redaktory do pozitivních recenzí ani zvýhodňování populárních značek. Než něco zveřejníme, strávíme s tím klidně i desítky hodin práce a tvorba našich srovnání nejlepších suplementů i dílčích recenzí prochází následujícími kroky:

1. Studujeme

Procházíme aktuální vědecké poznatky a snažíme se u každého suplementu vyvodit, co by měl v ideálním případě obsahovat. Dáváme pozor na jednotlivá potenciálně škodlivá aditiva, zajímáme se o kvalitu použitých surovin a když něčemu nerozumíme, máme kontakt na řadu autorit z oblastí výživy a sportovní suplementace.

2. Vybíráme správné produkty

Hodnotíme produkty, ke kterým máme co říct. Když připravujeme srovnání, projdeme za vás desítky produktů, které nabízí známé eshopy a vybereme z nich takové, které se nám zamlouvají nejen složením, ale také poměrem ceny a kvality.

3. Hodnotíme a srovnáváme

Jakmile máme vybrané produkty, srovnáváme je mezi sebou, ověřujeme jednotlivé parametry a také na vlastní kůži testujeme, jak nám produkty vyhovují. Kritéria máme nastavena zcela objektivně a nezvýhodňujeme tak žádnou značku. Náš web funguje na základě provizí od jednotlivých eshopů, takže nemusíme spolupracovat z žádnou značkou a můžeme si zachovat svoji objektivitu.

4. Píšeme

Když už víme, jak si nabízené produkty vedou, uděláme jejich srovnání, vyzdvihneme jejich nevýhody, popíšeme, jak produkt můžete užívat a upozorníme na všechno, co považujeme za důležité.

5. Pravidelně kontrolujeme a aktualizujeme

Jelikož trh se sportovní výživou je značně dynamický, naše srovnání pravidelně aktualizujeme. Občas dostaneme tip na zajímavé doplňky přímo od vás, občas na něco narazíme sami. Tak jako tak po čase všechna srovnání projdeme a případně také aktualizujeme.