Philips Series 3200 LatteGo EP3246/70

Automatický kávovar Philips Series 3200 LatteGo EP3246/70:                 Philips Series 3200Plně automatický kávovarEP3246/70 LatteGo, dosud nejrychlejší způsob čištění ...více

Výrobce: Brand
od 0 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Automatický kávovar Philips Series 3200 LatteGo EP3246/70:

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Series 3200Plně automatický kávovarEP3246/70

LatteGo, dosud nejrychlejší způsob čištění systému na mléko

Jediným stisknutím tlačítka snadno připravíte řadu lahodných nápojů, například espresso, kávu, cappuccino a latte macchiato. Inovativní napěnovač mléka LatteGo přidá mléčným nápojům sametově hebkou pěnu, snadno se nastavuje a lze jej vyčistit za pouhých 15 sekund*.

 

 

 

 

 

 

 

 

6 nápojů

 

 

 

 

 

 

 

Inovativní napěňovač mléka LatteGo

 

 

 

 

 

 

 

100% keramické mlýnky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přehrát video

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mléčný systém LatteGo

 

Dotáhněte svou kávu k dokonalosti vrstvou hedvábně jemné mléčné pěny. Inovativní systém LatteGo míchá mléko a vzduch vysokou rychlostí v kulaté napěňovací komoře a poté bez rozstřiku přidá krémovou vrstvu mléčné pěny v té správné teplotě.

 

 

 

 

Nejrychlejší čištění

 

Inovativní systém na mléko LatteGo má jen 2 části a neobsahuje žádné trubičky nebo jiné skryté díly. Lze jej umýt za pouhých 15 sekund pod tekoucí vodou* nebo v myčce. Tím ušetříte čas a zajistíte hygienické čištění.

 

 

 

 

100% keramické mlýnky

 

Mlýnky jsou 100% keramické: extrémně pevné a přesné, takže si můžete vychutnat čerstvou aromatickou kávu z nejméně 20 000 šálků. Keramické mlýnky se nepřehřívají a zachovávají tím i při dlouhodobém užívání chuť zrnkové kávy.

 

 

 

 

5 kávových nápojů

 

Užívejte si své oblíbené kávové nápoje ve výjimečných chvílích. Ať toužíte po espressu, kávě nebo mléčném nápoji, váš plně automatický kávovar vám nabídne perfektní výsledek bez starostí a okamžitě.

 

 

 

 

Intuitivní ovládací panel

 

Neodolatelná chuť a aroma kávy z čerstvých zrn je na dosah jednoho stisknutí tlačítka. Intuitivní ovládací panel vám umožní snadno vybrat oblíbenou kávu.

 

 

 

 

Zachovejte aroma kávových zrn

 

Uzávěr Aroma seal ochrání vaše oblíbená kávová zrna a zajistí, aby si v průběhu času uchovaly své původní aroma, a zároveň snižuje hluk při mletí.

 

 

 

 

12 možností nastavení mlýnku

 

Odolné keramické mlýnky lze nastavit ve 12 stupních: svá kávová zrna můžete umlít jakkoliv od ultra jemného prášku až po nahrubo mletou kávu.

 

 

 

 

Dokonalá teplota a aroma

 

Inteligentní systém Aroma Extract pro přípravu kávy dokáže dosáhnout optimální rovnováhy mezi teplotou přípravy a extrakcí aromatu, protože udržuje teplotu vody v rozmezí 90 a 98 °C a současně reguluje průtok vody, abyste si mohli pokaždé vychutnat svou lahodnou kávu.

 

 

 

 

My Coffee Choice

 

Upravte si sílu aroma a množství kávy pomocí nabídky My Coffee Choice. Na výběr máte 3 nastavení síly kávového nápoje a 3 nastavení teploty.

 

 

 

 

Vyjímatelná spařovací jednotka

 

Spařovací jednotka je srdcem každého plně automatického kávovaru a měla by se pravidelně čistit. Plně vyjímatelná spařovací jednotka umožňuje důkladné čištění opláchnutím pod tekoucí vodou.

 

 

 

 

Filtr AquaClean

 

Patentovaná inovace, vodní filtr AquaClean,  zpomaluje tvorbu vodního kamene a postará se tak o to, abyste svůj plně automatický kávovar využili co nejlépe. Když filtr vyměníte ve chvíli, kdy si to přístroj vyžádá, nebudete z přístroje muset odstraňovat vodní kámen až do 5 000 šálků* a současně získáte výhodu dokonale čisté vody. Jakmile nainstalujete filtr AquaClean do svého kávovaru, upozornění na nutnost odstranění vodního kamene se automaticky deaktivuje.

 

 

 

 

Snadné skladování

 

Nádobku s mlékem snadno uzavřete pomocí speciálního víčka, a můžete tak zbylé mléko jednoduše uchovat v ledničce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips EP3246/70

 

 

 

 

 

 

 

Philips...

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty