NESPRESSO Krups Inissia XN100110

Kávovar na kapsle NESPRESSO Krups Inissia XN100110:     Zažijte neočekávané momenty s mimořádným espressem a dopřejte si profesionálně připravenou kávu v pohodlí vašeho domova. ...více

Výrobce: Brand
od 0 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Kávovar na kapsle NESPRESSO Krups Inissia XN100110:

 

 

Zažijte neočekávané momenty s mimořádným espressem a dopřejte si profesionálně připravenou kávu v pohodlí vašeho domova. NESPRESSO Krups Inissia je extrémně tichým, čistým a komfortním řešením pro přípravu každodenního šálku dokonalé chuti s bohatým aroma. Espresso se řadí k energeticky úsporné třídě A a šetří až o 40 % více energie než jiné spotřebiče třídy A.

 

 

 

Připravte si profesionální kávu v pohodlí vašeho domova

Zažijte neočekávané momenty s mimořádným espressem a dopřejte si profesionálně připravenou kávu v pohodlí vašeho domova. Nespresso Krups Inissia XN100110 je extrémně tichým, čistým a komfortním řešením pro přípravu každodenního šálku dokonalé chuti s bohatým aroma. Nespresso Krups Inissia se řadí k energeticky úsporné třídě A a šetří až o 40 % více energie než jiné spotřebiče třídy A.

 

 

Kávovar Nespresso Krups Inissia XN100110 se komfortně ovládá

Hlavní výhodou je plně automatický systém, který vhodí kapsli do zabudovaného kontejneru o kapacitě až 11 kapslí. Při přípravě šálku stačí pouze stisknout tlačítko a zvednout páku. Vše ostatní zvládne chytrý kávovar Nespresso Krups Inissia XN100110 za vás. Výkonné espresso pracuje pod tlakem 19 barů a vaši kávu nahřeje již za 25 sekund. Automatické dávkování nápoje zajistí inovativní Flow stop systém. Vybrat si můžete ze 2 nastavitelných velikostí šálku. Ochutnejte všechny druhy kvalitní porcované kávy Nespresso a vyberte si tu vaši.

 

  

Údržba kávovaru Nespresso Krups Inissia XN100110 je velmi snadná

Přípravu vám navíc usnadní speciální nádržka na vodu o objemu 0,8 litrů. O čistotu kolem kávovaru Nespresso Krups Inissia XN100110 se stará odkapávací mřížka pod šálkem. Oceníte kompaktní rozměry a unikátní design se zaoblenými tvary, který se stane ozdobou interiéru každé kuchyně. Rovněž vás potěší stylové provedení v lesklé bílé barvě.

 

  

Automatické dávkování nápoje

 

 

2 nastavitelné velikosti šálku

  

Rychlé nahřátí již za 25 sekund

 

 

Výhody Nespresso Clubu

Staňte se s kávovarem Krups Inissia XN100110 členy Nespresso Clubu a získejte spoustu výhod. Objednávejte Nespresso produkty prostřednictvím mobilní aplikace a získejte podporu asistenční služby 24 hodin 7 dní v týdnu. Nespresso zajistí doručení vaší objednávky domů nebo do firmy do jednoho pracovního dne na zadanou adresu.

 

 

Kávovar Nespresso Krups Inissia XN100110 je přátelský k životnímu prostředí

Kapsle Nespresso určené do kávovaru Krups Inissia XN100110 jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného hliníku, který nejen zaručuje uchování dokonalé čerstvosti a aroma kávy, ale také přináší možnost opětovné recyklace a výroby nových kapslí, což má pozitivní vliv na životní prostředí. Pro členy Nespresso Clubu je zajištěn zpětný svoz kapslí při doručení nové objednávky kávy. Použité kapsle je možné odevzdat i na sběrných místech v Nespresso Boutiques.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty