Zobrazujeme akce z Vaší lokality: , United States

O nás

Jsme webový portál o kávě. 

O kávě nejen píšeme, ale aktivně se podílíme na rozvoji kávové kultury u nás. Jsme spolupořadatelé Týdne kávy, největšího kávového festivalu u nás. Jsme mediální partneři Coffee Fest Slovakia, nejvetšího kávového festivalu na Slovensku. Šíříme kávovou kulturu i na Ostravsku. Jsme mediálními partnery Barista Cup Ostrava

 

Jsme pro širokou veřejnost

Píšeme o tom, co se děje v kávovém světě u nás i v zahraničí. Píšeme o kávě. Dozvíte se, z čeho se káva skládá a kde všude se pěstuje. Přinášíme tipy na její přípravu. Kavárny a pražírny sem můžou psát své akce, které pro Vás pořádají. Pokud o tom ještě vaše kavárna neví, řekněte jí o tom.

 

Jsme pro kavárny, pražírny, baristy a pražiče

Pokud si u nás zřídíte svůj profil, můžete přímo v Kávových listech.cz sami zveřejňovat, co se u vás děje. Pořádáte cupping, přenášku, degustaci kávy? Zavádíte novou kávovou specialitu? Pořádáte povídání o kávě, pozvali jste do své kavárny věhlasného baristu nebo pražiče? Nebo jen slavíte výročí svého podniku? Dejte o tom vědět v Kávových listech. A zaregistrujte se rovnou hned.

 

Jsme oborový inzertní portál

V kávovém bazaru najdete všechno možné. Bez cenzury. Můžete sem vložit cokoli, co už nepotřebujete a co se může ještě někomu hodit. Jen tu prosím nenabízejte kávu. Ta je nejlepší čerstvá z pražírny nebo kavárny.

Víme, jak je těžké najít toho správného zaměstnance nebo naopak tu správnou pracovní příležitost. Rádi spojujeme lidi, takže pokud nabízíte nebo hledáte práci v kávovém oboru, jste tu správně. Vložte to ihned k nám. Přejeme úspěšné hledání.

 

Jsme e-shop

Jsme dost neobvyklý e-shop. Zprostředkováváme nákupy mezi našimi čtenáři a pražírnami či dodavateli kávového příslušenství. Nenajde u nás rozhodně vše. Ale za vším, co tu najdete, si stojíme.

Navštěvujeme pražírny, píšeme o nich reportáže a když nás zaujme jejich káva, doporučíme ji v našem e-shopu. U kávy nás zajímá její chuť, dohledatelný původ (po farmáře nebo nejlépe odrůdu), typ pražení a datum pražení. Prověříme si taky, že pražírna praží vždy kávu na objednávku a ne na sklad. Pak za jejich kávu "strčíme ruku do pražičky".

Kávovary, alternativní přístroje na přípravu kávy a další kávové příslušenství nejdříve testujeme na lidech. Na sobě. Píšeme k tomu recenze, natáčíme videa a přidáme i pár prověřených tipů.

Vše co v e-shopu Kávových listů najdete, za tím si stojíme. A pokud si objednáte přes náš e-shop, podpoříte tím testování dalšího zboží. Děkujeme.

 

Jsme Kávové Listy.cz

Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku