Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Woodbridge, United States

Festival Týden kávy Brno
Jak vypadaly předešlé ročníky

Už počtvrté spolupořádají Kávové Listy.cz festival Týden kávy v Brně. Kromě informací, které vám z této krásné kávové akce přinášíme, máme na starosti hladký průběh Trhů kávy, a to již od samého počátku. Proč jsme se do Týdne kávy zapojili je jasné. Jezdíme po kavárnách a pražírnách v České republice a na Slovensku, seznamujeme se s baristy, pražiči i majiteli pražíren a jejich svět vám na našich stránkách přibližujeme.

Od těchto cest pak byl jen krůček k tomu, abychom je jednou za rok pozvali na místo, kde se mohou společně prezentovat nejen před dalšími baristy a majiteli kaváren, ale také před širokou veřejností. Pojďme si spolu připomenout minulé ročníky tohoto největšího kávového festivalu:

 

Týden kávy 2015

Týden kávy 2014

Týden kávy 2013

 

Týden kávy a jeho 6. ročník je za rohem. Budeme se na vás těšit od 1. 10. do 7. 10. 2016 na Trzích kávy, soutěži baristů Týdne kávy, přednáškách, degustacích kávy, na kávě v kavárnách a na programu, který si pro vás jednotlivé kavárny už nyní připravují.

 

Za celý tým Kávových Listů.cz,

Tomáš Konečný

 
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Den kávy ve Zlíně už tento víkend!

Třetí ročník Dne kávy se uskuteční v rámci KávaFestu v sobotu 20. října v prostorách kongresového centra Zlín. Velký svátek milovníků kávy se letos pochlubí novými prostory i množstvím kávových zážitků.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku