Zobrazujeme akce z Vaší lokality: Ashburn, United States

DNES JSME SLAVNOSTNĚ
SPUSTILI KÁVOVÉ LISTY

Dnes jsme úspěšně spustili nový informační web o kávě, pražírnách, kavárnách a o kávové kultuře celkově.

Na našich stránkách se dozvíte, co se ve světě kávy právě děje. Budeme Vás informovat o kávových akcích a výstavách, budeme Vám přinášet reportáže z pražíren a kaváren, rozhovory s lidmi působícími v kávové profesi, psát o kávě a o tom, jakými zajímavými způsoby si kávu můžete připravit. Najdete tu i rozcestník pražíren, slovník kávových pojmů a časem doplníme i seznam kaváren se správnou přípravou kávy.

V základním týmu Kávových listů pracují profesionálové, ale i kávoví nadšenci. To nám dává možnost dívat se na věci z obou stran a přinášet tak články nejen odborné, ale i zábavné.

Nejdůležitější součástí redakce jsou však odborníci z řad baristů, pražičů a obchodníků s kávou, kteří zde mají možnost oslovit širokou veřejnost, předávat své zkušenosti a šířit osvětu o kávové kultuře.

Sdílejte nás, lajkujte nás, čtěte nás a my se postaráme o to, abyste se dozvěděli vždy něco nového, zajímavého a přínosného. Děkujeme za podporu!

Tým Kávových listů
Komentáře ke článku Přidej vlastní komentář k článku

Přečtěte
si také

Aktuální
zprávy

Symbióza kávy a kultury
To je Kulturárium Café

Většina z vás už někdy slyšela o Týdnu kávy v Brně, Trzích kávy nebo Brněnském lunaparku. Někteří z vás možná i tuší, že za těmito akcemi stojí nezisková organizace Kulturárium. Není to ani půl roku, co se pustili do nového velkého projektu – vlastní kavárny! Co můžeme očekávat od návštěvy tohoto netradičního podniku? A můžeme se stavit v létě i na posezení na zahrádku? Nejen o tom jsme si povídali s Kateřinou Eichlerovou, majitelkou kavárny.

Zobrazit článek
Sdílejte kávu s přáteli
Najdete nás na facebooku
Kávové listy na Facebooku